W tym roku odliczanie dni do magicznych Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wraz z przygotowaniem kalendarzy adwentowych. W konkursie na najpiękniejszy i najbardziej pomysłowy kalendarz adwentowy wzięło udział wielu chętnych. Uczniowie wykonali kalendarze według własnego pomysłu, dowolną techniką , uwzględniając 24 okienka, w których znalazły się słowa lub zadania w języku angielskim. Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością, dzięki czemu powstały 16 wyjątkowych prac, które zachwyciły jury swą oryginalnością ,starannością i kreatywnością.

Nagroda GRAND PRIX-Michał Bytomski IVA

I MIEJSCE-Julia Krawczuk VA

I MIEJSCE-Tymoteusz Zyndul VA

I MIEJSCE-Martyna Stonoga VII B