Jak być kreatywnym? Jak współpracować w grupie? Jak zaprezentować swoje mocne strony? Na te pytania starali się odpowiedzieć uczniowie klas 7a i 7b naszej szkoły podczas warsztatów coachingowych. W ramach "KREATYWNEJ OPOLSZCZYZNY - programu twórczych metod kształcenia w szkołach Aglomeracji Opolskiej" do JEDYNKI przyjechała pani JOANNA SZUSZKIEWICZ- coach i trener umiejętności psychospołecznych. Uczniowie mieli nauczyć się "odkrywać siebie" podczas zajęć w 4 grupach. Nasza młodzież opowiadała o swoich pasjach, zainteresowaniach, odkrywała swoje mocne strony, by pokazać się  jak najlepiej. Taka wiedza i umiejetności szczególnie przydadzą się im już niedługo, bo po ukończeniu szkoły podstawowej rozpoczną naukę w nowych szkołach, a jeszcze później rozpoczną pracę. Jak dobrze wypaść - zawsze warto wiedzieć!