W naszej bibliotece szkolnej znajdziecie całą serię "książek z kotylionem". Jest to specjalna, limitowana edycja wydana z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Opisane historie przybliżają młodym czytelnikom historie znanych i tych mniej znanych osób, które przyczyniły sie do odzyskania niepodległości. Są też historie osób całkiem nieznanych, lecz ich praca, pomoc, troska przyczyniły się do sukcesu Polaków - każdy z Was może uczestniczyć w budowaniu naszego pięknego kraju. A może kiedyś i o Was zostanie napisana książka?! Polecam gorąco!