Witajcie!

W obecnym czasie niezwykle ważne jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo fizyczne, gdy dbamy o zdrowie, nie wychodzimy bez potrzeby z domu, przestrzegamy reguł, stosujemy się do nakazów bezpieczeństwa. W tym czasie, bardzo ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w Sieci.

Czasami publikujecie w Internecie różne Wasze śmieszne fotki, żartobliwe minki, zabawne filmiki. Bawią Was one teraz, ale czy również będą tak samo zabawne za rok czy dwa? Czas mija, a raz umieszczone materiały w Sieci tam zostają. Może się tak zdarzyć, że ktoś wykorzysta te materiały przeciwko Wam, aby się z Was wyśmiewać czy hejtować.

Dlatego nie publikujcie w Internecie rzeczy, które ktoś kiedyś może wykorzystać przeciwko Wam, ośmieszyć Was czy Waszych bliskich lub przyjaciół. Nie publikujcie rzeczy, których kiedyś będziecie się wstydzić. I tego żałować!

Świetnie obrazuje to zabawny filmik pt. BEKANIE, który serdecznie polecam do obejrzenia!

Wasza bibliotekarka!