„ZACZYTANI, CZYLI SELFIE Z KSIĄŻKĄ” konkurs fotograficzny

Czytelniczy projekt edukacyjny „ZACZYTANI, czyli selfie z książką” to atrakcyjna forma promocji czytelnictwa i nakłonienie coraz większej grupy ludzi do częstszego sięgania po książkę. Konkurs wzorowany jest na polskiej edycji programu „Get Caught Reading” – kampanii prowadzonej w wielu krajach Unii Europejskiej, ale także w USA oraz Kanadzie, której zadaniem jest promocja czytelnictwa poprzez media, a projekt wspierają znane osobistości ze świata kultury, filmu i mediów.

„ZACZYTANI, czyli selfie z książką” to inicjatywa biblioteki szkolnej i nauczycielki informatyki promująca ciekawe, a często nietypowe i zabawne formy czytania. W tym ciężkim okresie pandemii koronawirusa ważne jest byśmy zostali w domach, nie narażali siebie i innych na ryzyko.

Dlatego ZOSTAŃ W DOMU, POCZYTAJ I ZRÓB SELFIE Z KSIĄŻKĄ. A potem wyślij do szkoły na adres: bibliotekapsp1@onet.eu do dnia 26 kwietnia2020r.

Możecie też publikować na FACEBOOKU biblioteki   - ŚWIERSZCZ ZA REGAŁEM.

Czekamy na Wasze zdjęcia do 15 maja 2020!

Wasza bibliotekarka!