Czwarty, przedostatni już dzień naszej półkolonii był śpiewający. Zabraliśmy dzieci na wycieczkę po Opolu, obejrzeliśmy Aleję Gwiazd Polskiej Piosenki, pomnik założyciela Opole, Most Groszowy, Radio Opole. I tak doszliśmy  do Muzeum Polskiej Piosenki. Koloniści zwiedzali muzeum, słuchali wybranej przez siebie muzyki na słuchawkach, które otrzymał każdy zwiedzający. Można było zobaczyć piękne stroje sceniczne polskich wykonawców, wysłuchać ciekawostek, nagrać wybraną piosenkę. Koloniści poszli też warsztaty muzyczne: młodsi nagrywali słuchowisko, natomiast starsza grupa - nagrywała swoją wersję znanego przeboju. Wcześniej ,w szkole, st. sierż. Justyna Hamela z Komisariatu Policji w Ozimku przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa na wakacjach. Zapraszamy  do wysłuchania nagrań naszych zdolnych kolonistów. 

Małgorzata Wronowska , Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz

Załączniki:
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry