W naszej JEDYNCE odbył się wspaniały FESTYN RODZINNY, który zorganizowała Rada Rodziców. Czwartkowe popołudnie zgromadziło licznie dzieci i ich rodziny. Uczniowie klas 1-3 przygotowali dla swoich rodziców występy artystyczne z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Dzieci wręczyły też rodzicom drobne upominki.  Rada Rodziców, z jej  przewodniczącą Kamillą Jakubowską Pytel, przygotowali kawiarenkę z przepysznymi ciastami domowej roboty, był niezrównany bigos, który przyrządziły szkolne kucharki, oraz smakowite i gorące kiełbaski z grilla, które serwowało Bistro Pracownia z Ozimka. Dla dzieci nie zabrakło atrakcji: skoki na ogromnym "dmuchańcu", plecione warkoczyki - nie tylko dla dziewczynek, malowanie twarzy, balonikowe pieski i inne. Na zakończenie były zabawy wielokolorowymi farbami, po których nasze dzieci były jeszcze bardziej wesołe i urocze. I chociaż pod koniec imprezy przepłoszył nas rzęsisty deszcz, to  i tak festyn był wspaniały i bardzo udany. 

Grażyna Świercz

foto: A. Woźnica, RR 

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry