Nasi pierwszoklasiści spotkali się BabąBayą. Nie, nie z Babą Jagą! Pani Mirella Gliwińska jest świetną bajarką, zajmuje się opowiadaniem przeróżnych opowieści. Nasze maluszki wysłuchały opowieści o przyjaźni, empatii, poświęceniu zatytułowanym "Marzenie Amelii". W trakcie spotkania, kiedy BabaBaya opowiadała, śpiewała i tańczyła, pani Katarzyna Płocińska grała na ciekawych i nietypowych instrumentach, które pokazała dzieciom po spektaklu. Ta mądra opowieść o małej, prawie ślepej wronie, która bardzo dzielnie kroczy w szeroki świat zdobywając przyjaciół, pokonując przeciwności bardzo się naszym uczniom podobała, chętnie śpiewali i "tańczyli" taniec kobry, żywo reagowali. Była to bardzo ciekawa forma podania  opowieści, która zapewne utkwi w pamięci naszych dzieci. Spotkanie zorganizowała Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Ozimku. Dziękujemy serdecznie!
Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry