Samorząd Uczniowski wspólnie z członkami Wolontariatu i uczennicami z klasy 5 zorganizowali w naszej szkole taneczne przerwy.  W każdy wtorek, na długich przerwach, zajmowali oni wszystkich uczniów :małych i dużych, a czasem i nauczycieli  - tańcami. Radości i zdrowego ruchu nie było końca, czekając już niecierpliwie na nowy rok szkolny i kontynuowanie tak radosnych przerw. Była to świetna alternatywa dla ekranów komórek, a spontaniczna zabawa ruchowa zdecydowanie wszystkim poprawiła humor, nie tylko na lekcjach.

Aneta Woźnica, Arkadiusz Wałęga
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry