Uczniowie klas 5 -7 rywalizowali w Międzyklasowym Turnieju Sportowym, który odbył się w naszej JEDYNCE. Była to świetna sportowa zabawa i rywalizacja. Gośćmi honorowymi, i jednocześnie jurorami, byli: Mirosław Wieszołek Burmistrz Ozimka, Arkadiusz Banik dyrektor MOSIU-u w Ozimku oraz Marek Musiał Supersportowiec Gminy Ozimek 2023, z którym przeprowadzono krótki, ale ciekawy wywiad.  Uczniowie rywalizowali w 10 konkurencjach w drużynach mieszanych 6-cio osobowych. Kibicowali im pozostali uczniowie z klas.  Młodzież świetnie sobie poradziła z zadaniami, które przygotowała pani Violetta Oliwa. Były to konkurencje, gdzie wiek i wzrost, nie były najważniejszym atutem, ale szybkość, zwinność, celność i gra FAIR PLAY. Po bardzo emocjonujących rozgrywkach Jury przedstawiło werdykt:

1 miejsce VA- w składzie: Ksawery Bigas, Oskar Błażykowski, Jakub Pyć, Joanna Halupczok, Emilia Włoch i Laura Walerowicz

2 miejsce VIA - w składzie: Wiktor Jakubiec, Wiktor Zabłocki, Tomasz Bocian, Zofia Oleś, Blanka Bacik i Oliwia Tomal

3 miejsce VIIa - w składzie: Jakub Szulc, Patryk Kuśmierz, Łukasz Jarczewski, Oliwia Janik, Vasylyna Steblii i Amelia Wróbel.

Jury wręczyło uczniom nagrody, które ufundował MOSIR w Ozimku.

Kolejnym miłym wydarzeniem było wręczenie nagród w konkursie na najlepszy "Projekt znaczka pocztowego o tematyce sportowej".

I miejsce - Adam Nicze

II miejsce - Milena Dobrowolska

III miejsce - Oliwia Tomal

IV miejsce - Maja Tokarczyk

V miejsce - Paulina Płachta

Gratulujemy uczestnikom naszej sportowej i plastycznej rywalizacji. Turniej i konkurs odbyły się w ramach prowadzonej w szkole przez Violettę Oliwę i Grażynę Świercz  innowacji pedagogicznej " Pływamy i czytamy". 

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

 MIROSŁAWOWI WIESZOŁKOWI  - BURMISTRZOWI OZIMKA,

 ARKADIUSZOWI BANIKOWI  - DYREKTOROWI MOSIR-U W Ozimku

ORAZ  MARKOWI MUSIAŁOWI -  SUPERSPORTOWCOWI GMINY OZIMEK 2023

ZA OKAZANĄ POMOC, POŚWIĘCONY CZAS I WSPARCIE NASZYCH DZIAŁAŃ DLA DOBRA UCZNIÓW JEDYNKI

Organizatorki: Violetta Oliwa i Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry