Uczniowie klasy 4a i ich rodzice odebrali we czwartek, 2 listopada, laptopy. Burmistrz  Ozimka Mirosław Wieszołek oraz dyrektor szkoły Małgorzata Wronowska wręczali laptopy, gdyż właśnie samorzady są odpowiedzialne za przekazanie tego sprzetu uczniom. Rodzice podpisali dokumenty - umowę zawartą przez gminę Ozimek z rodzicami dziecka -  i nowiutkim sprzętem już od dzisiaj będą mogły się cieszyć  nasze czwartaczki. "Laptop dla Ucznia" to kolejny element programu cyfryzacji Polski. Życzymy naszym uczniom z klasy czwartej wielu sukcesów!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry