Dziękujemy wszystkim Państwu za przemiłe słowa, gratulacje i życzenia z okazji bardzo ważnych dla nas wyróżnień. Podczas obchodów wojewódzkich Dnia Edukacji Narodowej, we środę 25 października, w ozimskim Domu Kultury odbyła się uroczystość, gdzie otrzymałyśmy szczególne nagrody: Małgorzata Wronowska - Nagrodę Kuratora Oświaty, a Grażyna Świercz  - Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki. Nagrody wręczał nam Michał Siek Opolski Kurator Oświaty. Przepiękna uroczystość na zawsze pozostanie w naszej pamięci, a wszystkie ciepłe słowa, wspaniałe życzenia i gratulacje są dla nas niezapomniane. Dziękujemy także Burmistrzowi Ozimka Mirosławowi Wieszołkowi za gratulacje i kwiaty, które wręczyła nam z życzliwością Sekretarz Gminy Barbara Durkalec. Mamy nadzieję, że nasze koleżanki i koledzy w latach następnych będą się także cieszyć tą niezapomnianą atmosferą i z radością będą przyjmować kolejne nagrody z okazji DEN, czego gorąco życzymy. Gratulujemy serdecznie  także wszystkim nagrodzonym!   

Małgorzata Wronowska i Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry