Szanowni Państwo! Drodzy Absolwenci!

Zapraszamy w sentymentalną podróż przez 65 lat istnienia naszej JEDYNKI w dniu 11 października br. od godziny 15.30 do 17.00. Przygotowaliśmy pamiątkowe stare kroniki, tabla, fotografie z dawnych lat, stare gazetki szkolne oraz wystawę zdjęć nauczycieli, gdy byli jeszcze dziećmi. Będzie można zobaczyć  jak zmieniły się sale lekcyjne, w których kiedyś mieli Państwo lekcje, usiąść w szkolnych ławkach, poczuć się jak uczniowie- jak kiedyś, przypomnieć sobie kolegów, koleżanki i swoich dawnych nauczycieli. Możecie Państwo zabrać dzieci, wnuki... czekamy!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO JEDYNKI!