Uczniowie klas ósmych naszej JEDYNKI zostali zaproszeni na szczególną sesję zdjęciową do Zespołu Szkół w Ozimku. Nauczyciele przedmiotów zwodowych fotograficznych : Justyna Czerniak i Michał Kokot wprowadzili ósmoklasistów w świat fotografii, pokazali studio i ciemnię. A potem, w specjalnie przygotowanej scenografii świąteczno-zimowej, zrobione zostały wesołe zdjęcia, które będą miłą pamiątką tego spotkania. Każdy uczestnik tej niecodziennej sesji zdjęciowej wyszedł z wydrukowanymi, gotowymi  zdjęciami, które przygotowali uczniowie technikum. Była to także świetna promocja nauki w Zespole Szkół w Ozimku, gdzie ósmoklasiści mogli poznać naukę na kierunku technik fotografii i multimediów. Być może taki wybiorą zawód i... szkołę!?