Niepodległa: z przekazem dla przyszłych pokoleń - nagrody dla uczniów JEDYNKI

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym ,,Niepodległa z przekazem dla przyszłych pokoleń’’, którego organizatorem był Dom Kultury w Ozimku i Burmistrz Ozimka. Jednym z ważnych celów konkursu było kreatywne uczestnictwo w wydarzeniach związanych z obchodami odzyskania niepodległości poprzez łączenie wiedzy historycznej i wyobraźni plastycznej.

W dniu 11 listopada 2022r. z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w holu Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród. Nasza szkoła była reprezentowana aż przez 30 uczestników z klas 4 – 6.Każdy uczeń otrzymał dyplom, a laureaci dodatkowo nagrodę  pieniężną w wysokości 100 zł. Gratulujemy zwycięzcom: Laurze Walerowicz z kl. 4, Zuzannie Winiarskiej z kl. 4, Adamowi Nicze z kl. 5 oraz zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do zobaczenia ekspozycji prac konkursowych w Domu Kultury.

Olga Jarosińska

Także uczniowie klasy IIA wzięli udział w tym interesującym konkursie plastycznym. Nagrody w konkursie otrzymali: Maja Ciężka, Karolina Wiench i Jan Sznicer. Natomiast dyplomami za udział w konkursie zostali nagrodzeni uczniowie: Izabela Rolka, Natalia Jendrzej, Piotr Wilczek, Marcel Stonoga, Stanisław Oleś i Jakub Jacheć. Prace wszystkich uczniów znalazły się na pokonkursowej wystawie. Gratulujemy!

Wiesława Papkalla