Z przyjemnością informujemy o zakończeniu projektu z języka angielskiego „OZIMEK EXPRESS”, w którym wzięli udział uczniowie klas V-VIII. Projekt składał się z 6 zadań związanych z zabytkami i ważnymi obiektami w Ozimku. Uczniowie rozwiązywali zadania w języku angielskim, wykorzystując narzędzia on-line i offline. Do odkodowania były 6 najbardziej znanych i ważnych miejsc w Ozimku (kościół ewangelicki, most wiszący, fontanna, dom kultury, urząd gminy i poczta). Uczniowie wykonywali go przez cały tydzień po lekcjach samodzielnie, w parach, z przyjaciółmi lub z rodziną. Zaletą tego projektu jest atrakcyjna forma przekazywania wiedzy oraz łączenie procesu nauczania z doświadczeniem i aktywnym działaniem.

Warto podkreślić że projekt cieszył się dużym powodzeniem: uczniowie wzięli w nim aktywny udział, z łatwością rozwiązali zadania, zrobili mega fajne zdjęcia na tle tych obiektów i ... dostali superowe oceny z języka angielskiego. Bardzo dziękuję za udział, uśmiechnięte buźki i poprawnie rozwiązane zadania!

Alesia Asmushkina