Minął drugi dzień naszej Półkolonii w Jedynce. Dzieciaki od samego rana nie mogły narzekać na nudę: była gimnastyka poranna przed zabawami integracyjnymi na podwórku. Nasze dzieci są w różnym wieku, z różnych szkół, z różnych miejscowości i różnych krajów, ale potrafią się świetnie razem bawić. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło opolskie ZOO, które zwiedziliśmy. Jednym podobały się tłuściutkie hipopotamy, innym majestatyczne żyrafy, a jeszcze innym ogromne pająki. W każdym razie było świetnie i nawet aura nam sprzyjała. Bardzo zmęczeni wróciliśmy do szkoły na pyszny obiad i... dzień się skończył. Do zobaczenia jutro...

Grażyna Świercz, Aneta Woźnica, Agnieszka Kaczmarek i Małgorzata Wronowska