Dom Kultury w Ozimku oraz Opolska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” Administracja Osiedla w Ozimku, jak co roku, zorganizowali Konkurs na Świąteczną Ozdobę Choinkową i na Szopkę Betlejemską.

Z dumą informujemy, że w  konkursie na „Świąteczną ozdobę choinkową" nasza uczennica - Oliwia Tomal  otrzymała II nagrodę.

Natomiast w konkursie „Szopki betlejemskiej" uczennica naszej szkoły Paulina Płachta i jej mama  Sonia Płachta otrzymały II nagrodę. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie Zimowego Koncertu Świątecznego w dniu 19 grudnia.

Foto: archiwum prywatne uczennic