Zachęcamy do oddania głosu na nauczycielkę naszej szkoły - panią DARIĘ BEJM, która została nominowana w plebiscycie SPORTOWIEC ROKU 2021 GMINY OZIMEK.  Nasza utalentowana koleżanka została wytypowana w kategorii TRENER ROKU. Pani Daria lubi swoją pracę- wszędzie realizuje swoją pasję w pracy z dzieciakami. W wolnych chwilach biega, a w ostatnim Biegu Mikołajkowym zdobyła miejsce na podium. Jest bardzo lubianym nauczycielem, życzliwą koleżanką oraz świetnym  fachowcem. A więc - w kategorii TRENER ROKU - ZAGŁOSUJMY NA DARIĘ BEJM!

Swój głos można oddać z każdego numeru IP jeden raz pod linkiem http://www.mosirozimek.pl/nowa/ do północy 30 stycznia br.

foto: archiwum prywatne Darii Bejm