Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka uczniowie, którzy uczęszczają do szkolnej świetlicy rozmawiali o swoich ukochanych bliskich. Każdy mówił, za co ich kocha. Swoje słowa wyrazili za pomocą serduszek, które zostały zebrane w jedno wielki podziękowanie. Poczytajcie, za co wnuczęta kochają swoje Babcie i Dziadków:

*za dobre serce,

*za to, że mogę Ci coś powiedzieć, a Ty to rozumiesz,

*za to, że gdy potrzebuję pomocy, mogę zawsze na Ciebie liczyć,

*za to, że Babcia zawsze była przy mnie, gdy tego potrzebowałam,

*za pocieszanie, za troskę, za piękny uśmiech,

*za pomoc w wychowaniu mnie,

*za codzienne rozmowy, za opowiadane historie,

*za to, że pomagasz mi w trudnych momentach,

*za głaskanie po głowie,

*za zloty motorowe,

*za pomoc w problemach,

*za pyszne obiadki, kluski z sosem, pierogi, pomidorową,

*za to, że jesteście inspiracją.

Chociaż może nie są to jakieś górnolotne sprawy, ale proste życie każdego z nas! Bez Babci i Dziadka nie byłoby tak samo - żyjcie nam w zdrowiu 100 lat! BABCIU i DZIADKU  - KOCHAMY WAS!

Grażyna Świercz i Renata Krzyżowska