Od roku szkolnego 2008/2009 nasi najlepsi uczniowie
za wysoką średnią ocen i osiągnięcia w wojewódzkich konkursach przedmiotowych oraz bardzo dobre wyniki testu kompetencji otrzymują statuetki:

"PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU"

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

statuetki otrzymali:

MARCELINA NIEŚWIEC, MICHAŁ KORNIAK I TOMASZ ZAJĄC

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

statuetki otrzymał OSKAR RADEK

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

statuetki otrzymali: MATEUSZ ŁAPOT i CEZARY ROGOWSKI

**********************************************************************************************************

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

statuetki otrzymali : MARTYNA STĘPIEŃ, JULIA OLEARCZYK, PATRYCJA TOMCZYK, JULIA POGORZELSKA, KRZYSZTOF MICHALAK

i MICHAŁ IWANIAK

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

statuetki otrzymali: WOJCIECH MICHALAK, RADOSŁAW ROGOWSKI i MARTA RAPIŃSKA

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

statuetki otrzymały: MAGDALENA OŚRÓDKA I DOMINIKA WILK

PRYMUS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W OZIMKU W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

statuetki otrzymali: ALEKSANDRA OLBRYT, MATEUSZ SAWA i PAWEŁ PODSTAWA

Uczniowie naszej szkoły OLIWIER NADOLNY oraz KACPER SKLORZ otrzymali prestiżowe stypendium Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia, bardzo wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Stypendium zostało przyznane najlepszym z najlepszych uczniów w województwie opolskim w ramach programu "Wspieramy najlepszych III".  Uczniowie- stypendyści otrzymali dyplomy i stypendia, a rodzice Oliwiera i Kacpra Listy Gratulacyjne od Marszałka Województwa Opolskiego.  Także gratulacje otrzymała dyrekcja szkoły i grono nauczycielskie JEDYNKI! Gratulujemy naszym LAUREATOM, jesteśmy z Was dumni!