Rada Samorządu Uczniowskiego:

1. BRUNO SZEWCZYK - przewodniczący RSU

2. MARTYNA STONOGA - zastępca przewodniczącego RSU

3. HANIA STONOGA - skarbnik RSU

Opiekunami RSU  w tym roku szkolnym są:  pani ANETA WOŹNICA oraz pan ARKADIUSZ WAŁĘGA.

Galeria

Samorząd Uczniowski naszej szkoły jest bardzo kreatywny, a młodzi działacze mają wiele ciekawych pomysłów. Do takich należy "Dzień bez tornistra". W tym dniu uczniowie nie przynoszą książek i zeszytów w swoich plecakach, tylko muszą się wykazać swoją kreatywnością i pomysłowością. Tak więc zamiast tornistrów były: szuflady, kosze na zakupy, kartony i pudełka po butach, walizki na kółkach, poduszki i powłoczki, słomkowy kapelusz, klatka dla zwierząt, deska do prasowania i wieszak na ubrania. Podręczniki przyjechały do szkoły na deskorolce i w ślicznym różowo-niebieskim samochodziku. Pomysłów było bardzo wiele. A w czym Wy byście zabrali do szkoły swoje książki w tym zabawnym Dniu bez tornistra?

Aneta Woźnica, Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry