Rada Samorządu Uczniowskiego:

1. BRUNO SZEWCZYK - przewodniczący RSU

2. MARTYNA STONOGA - zastępca przewodniczącego RSU

3. HANIA STONOGA - skarbnik RSU

Opiekunami RSU  w tym roku szkolnym są:  pani ANETA WOŹNICA oraz pan ARKADIUSZ WAŁĘGA.

Galeria

Naszą szkolę odwiedziła Pani Barbara Chyłka, kierownik biura i wolontariatu w Stowarzyszeniu Hospicjum Opolskie, która na lekcjach wychowawczych w klasach VIB oraz IVA opowiedziała o wolontariacie oraz pracy hospicjum. Pilnych potrzeb w Betanii jest wiele, ale nawet drobny gest, jest na wagę złota.  Mała butelka wody mineralnej na upalne dni lub nutridrink, jest ogromnym wsparciem dla podopiecznych hospicjum. Liczymy na Wasze ogromne, złote serca i wsparcie!

Elżbieta Pędzik

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry