Rada Samorządu Uczniowskiego:

1. BRUNO SZEWCZYK - przewodniczący RSU

2. MARTYNA STONOGA - zastępca przewodniczącego RSU

3. HANIA STONOGA - skarbnik RSU

Opiekunami RSU  w tym roku szkolnym są:  pani ANETA WOŹNICA oraz pan ARKADIUSZ WAŁĘGA.

Galeria

Zachęcamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli do włączenia się w zbiórkę żywności i produktów higienicznych dla Opolskiego Domu Nadziei pomagającego osobom najbiedniejszym. Szczególnie potrzebne są: herbaty, kawy rozpuszczalne, sery żółte pakowane oraz pakowane wędliny, pasztety, parówki, serki topione, różnorakie konserwy, margaryny, a także papier toaletowy, ręczniki kuchenne, jednorazowe maszynki do golenia, itp. Potrzebne są też termosy, noże i widelce - sztućce i przybory kuchenne.

Produkty te można będzie zostawiać w przedsionku kościoła św. Jana Chrzciciela w Ozimku w wyznaczonych kartonach w najbliższą niedzielę 13 grudnia przed każdą Mszą świętą oraz we wtorek 15 grudnia po Mszy świętej. 

Opiekun wolontariatu: ks. Mateusz Kozielski

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry