Pożegnaliśmy naszych wspanialych absolwentów. Mimo pandemii i związanych z tym problemów, młodzież i rodzice pożegnali się licznie ze szkołą. Uczniowie otrzymali stypendia, nagrody rzeczowe, dyplomy, książki oraz najważniejsze - świadectwa. Dyrektor szkoły Danuta Kłysińska wszystkim absolwentom wręczyła pamiątkowe bransoletki z koniczynką na szczęście. A będzie ono potrzebne na nowej, trudnej drodze ich młodziutkiego życia. Pożegnali się także z wychowawczyniami - Alesią Asmushkiną i Olgą Jarosińską - kwiatami i wzruszeniem, a panie przygotowały drobne, spersonalizowane upominki dla każdego swojego wychowanka. Podziękowaliśmy także wspaniałym rodzicom - za współpracę ze szkołą, pomoc, dobre słowa i wsparcie, na które mogliśmy liczyć. Rodzice otrzymali także listy gratulacyjne za wspaniałe wychowanie swoich pociech. Bo czyż nie są wspaniali? Popatrzcie sami!