Dzień Chłopaka w klasie 5a był wesoły, taneczny i pełen niespodzianek. Zadbały o to dziewczyny z klasy, które przygotowały dyskotekę oraz konkursy i zagadki. Wszyscy świetnie się bawili, chociaż niektóre zadania wcale do łatwych nie należały. Chłopcy, jak przystało na prawdziwych mężczyzn (choć młodych) wybierali wyzwania a nie pytania! Trudne zgadywanki, okazały się wesołe i szybkie do odgadnięcia dla klasowych bystrzaków. Trochę gorzej było z dyskotekowym tańcem, ale jeszcze wszystko przed nami. Każdy z naszych chłopaków otrzymał świetny spersonalizowany kubek pełen słodyczy, o co zadbała troskliwa Trójka Klasowa. I chociaż zabawa trwała do wieczora, żal było się rozstawać...