Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ozimku znalazła się w gronie 10 laureatów ogólnopolskiego konkursu Dove Self-Esteem na hasło motywujące do poprawienia swojej samooceny.

Zwycięskie hasło z naszej szkoły brzmi: "Chcesz być kimś? Bądź sobą!". Konkurs adresowany był do uczniów szkół, które przystąpiły do programu „Dove Self-Esteem – Budowanie pozytywnej samooceny”. Jest to pierwsza polska edycja światowego projektu realizowanego przez markę Dove mająca na celu budowanie poczucia własnej wartości i akceptacji własnego ciała. Program został objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Uczniowie klasy IV b wzięli udział w warsztatach złożonych z 5 sesji prowadzonych przed wychowawcę Małgorzatę Wronowską oraz konkursie ogłoszonym przez organizatora. Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich kreatywności, szkoła otrzymała:

- Zestaw sportowy:

• Piłka do piłki nożnej

• Piłka do koszykówki rozm. 5

• Piłka do koszykówki rozm. 7

• Piłka do siatkówki halowej

• Piłka do piłki ręcznej

• Stół do tenisa stołowego

• Zestaw do ping ponga

o łącznej wartości 3 000,00 zł brutto;

- Zestawów środków czystości:

• 100 mydeł w płynie marki Dove (250ml)

• oraz 100 płynów do WC marki Domestos (750ml)

o łącznej wartości 1998,00 zł brutto;

- Kwotę 1 666,00 zł brutto z przeznaczeniem na bilety do kina oraz pokrycie ew. kosztów dojazdu dla klasy IVb.

Zwycięskiej klasie gratulujemy zdobytych kompetencji oraz wygranej!

Małgorzata Wronowska