W dniu 6 marca br. w Komprachcicach odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym. Udział wzięło 8 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców. Chłopcy zajęli VI miejsce,  a drużyna dziewcząt III miejsce , zdobywając puchar.

Opiekun Violetta Oliwa

Skład drużyny dziewcząt : Guzy Karolina, Zabawa Karolina, Wojtyszyn Kinga, Kuziemska Marcelina, Drozdek Wiktoria, Mrocheń Dominika, Smolnik Marta, Brondel Aleksanda. Gratuluacje!

Skład drużyny chłopców: Jarocki Kamil, Jarczewski Szymon, Pinkowski Jakub, Bronder Jakub, Miensok Adam, Chmura Wiktor.