W naszej szkole odbył się II Bieg Mikołajkowy, który zgromadził sympatyków biegania i aktywnego spędzania czasu wolnego. Imprezę otworzyła wicestarosta LEONARDA PŁOSZAJ, sekretarz gminy BARBARA DURKALEC, radny powiatowy KRZYSZTOF KOŹLIK.  Oczywiście razem z organizatorami  i współorganizatorami -  szefową Stowarzyszenia Active Team JOANNĄ BACHŁAJ, wicedyrektor JEDYNKI VIOLETTĄ TEPER oraz VIOLETTĄ OLIWĄ - nauczycielką naszej szkoły i trenerką. Startowały i dziewczęta i chłopcy, i duzi i mali, ale każdy dał z siebie wszystko i wielkim zapałem dobiegł do mety. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali piękny pamiątkowy medal. BRAWO!