W naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Dyrektor Danuta Kłysińska powitała wszystkich zebranych oraz zaproszonych gości: przedstawiciela gminy Barbarę Durkalec, przewodniczącą Rady Rodziców Aleksandrę Mielnik oraz księdza proboszcza Mariana Demarczyka. Nasi najmłodsi uczniowie - pierwszoklasiści - złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a potem otrzymali "rogi obfitości" pełne słodkości. Potem uczniowie poszli do klas, spotkać się ze swoimi wychowawcami. I tak rozpoczął się nasz nowy rok szkolny.