W roku szkolnym 2023/2024 kierownikiem świetlicy szkolnej jest pani Renata Krzyżowska. Wychowawcami świetlicy są: p.p. Grażyna Świercz, Aleksandra Siwik, Jadwiga Adamus i Patrycja Koznowicz. Świetlica w tym roku szkolnym czynna jest w godz. 6.30 – 8.45 i 11.45 - 16.00 i obejmuje swoją opieką uczniów z  klas I – III, uczniów dojeżdżających z klas IV – VII oraz uczniów oczekujących na zajęcia. Znajduje się w  sali nr 3 na parterze.

Nasza świetlica wyposażona jest w komputery z dostępem do internetu, kolorowe regały na książki, gry i pluszaki oraz miękkie pufy i kanapy, które znajdują się w strefie relaksu i umożliwiają dzieciom wypoczynek poranny lub po zajęciach.  Sprzęty te są systematycznie dezynfekowane, przestrzegane są zasady bezpieczeństwa.

Troszkę mąki, troszkę soli, troszkę wody, a zabawy cała masa! Dzieci uczęszczające do świetlicy bawiły się masą solną. Miały zrobić zimowe śnieżynki i gwiazdki, ale szybko okazało się, że dziecięca wyobraźnia i kreatywność nie ma granic. Potem były zajęcia z farbami i malowanie małych dzieł. Zabawy z masą solną i farbkami była cała ...masa!

Danuta Kłysińska, Grażyna Świercz