Poczet Sztandarowy naszej JEDYNKI w składzie: Oliwia Bronder, Julia Krawczuk, Mateusz Gryc i Tymoteusz Zyndul oraz  dyrektor i  nauczyciele szkoły wzięli udział w uroczystościach gminnych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Nasi uczniowie złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym ofiary hitlerowskich obozów  pracy przymusowej przed Domem Kultury w Ozimku, godnie reprezentując naszą szkołę. Po przemówieniu sekretarza gminy Ozimek Barbary Durkalec i złożeniu kwiatów  przez  delegacje, prowadząca dyrektor DK Justyna Wajs-Fijałkowska życzyła wszystkim zebranym pięknego świętowania tego patriotycznego święta. Witaj Maj! Piękny Maj!