
Świetlica czynna jest w godz. 6.30 – 8.45 i 11.30 - 16.00 i obejmuje swoją opieką uczniów z klas I – III, uczniów dojeżdżających z klas IV – VIII oraz uczniów oczekujących na zajęcia. Znajduje się w sali nr 3 na parterze.
Nasza świetlica wyposażona jest w komputery z dostępem do internetu, kolorowe regały z książkami, gry i pluszaki oraz miękkie pufy i kanapy, które znajdują się w strefie relaksu, umożliwiając dzieciom wypoczynek poranny lub po zajęciach. Sprzęty te są systematycznie dezynfekowane, przestrzegane są zasady bezpieczeństwa. W świetlicy panuje miła i przyjazna atmosfera.

W świetlicy spędziliśmy miły, pełen tajemniczości andrzejkowy dzień. Dzieci poznały tradycje tego święta, uzupełniały karty pracy, a potem zanurzyły się w świecie wróżb i zabaw. Największe zainteresowanie wzbudziło wróżenie z czarodziejskiej kuli, które wprowadziło wszystkich w magiczny nastrój. Sporo emocji dostarczyła też wróżba z sercem i imionami, zagadki oraz losowanie spod kubeczków z ukrytymi symbolami przyszłości. Nie zabrakło ruchu – tańca na gazetach i zabawy z balonem.
Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, które były miłym zwieńczeniem andrzejkowej zabawy. ?