Dziś jest
Dla uczniów

PLAN LEKCJI

Plan lekcji na rok szkolny 2018/19/NOWY

Klasa 1 a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

EW

INF

EW

EW

J.MN

2

8.55-9.40

EW

EW

EW

EW

EW

3

9.50-10.35

EW

EW

EW

 EW

EW

4

10.45-11.30

WF

 WF

EW

J.ANG

 WF

5

11.50-12.35

    J.MN.

R

 J.ANG

  K.SZAR

  R

6

12.45-13.30

  

J.MN.

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa 1 b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

-

EW

EW

 R

INF

2

8.55-9.40

EW

EW

EW

EW

 EW

3

9.50-10.35

EW

 WF

EW

EW

EW

4

10.45-11.30

EW

J.ANG

WF

EW

EW

5

11.50-12.35

 J.ANG

J.MN

J.MN.

 WF

J.MN

6

12.45-13.30

R

K.SZAR

 

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa 2 a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

R

 -

J.MN.

    J.ANG.B

  J.ANG.A

2

8.55-9.40

INF

WF

EW

EW

EW

3

9.50-10.35

EW

EW

EW

EW

EW

4

10.45-11.30

EW

EW

EW

WF

EW

5

11.50-12.35

EW

EW

WF

 R

J.ANG.B

6

12.45-13.30

J.MN.

J.MN

J.ANG.A

 

 

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa 2 b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

   J.MN.

 J.MN.

R

J.ANG.B

     J.ANG.A

2

8.55-9.40

EW

INF

WF

EW

EW

3

9.50-10.35

EW

EW

EW

EW

EW

4

10.45-11.30

EW

EW

EW

EW

EW

5

11.50-12.35

WF

WF

EW

J.MN.

J.ANG.B

6

12.45-13.30

R

J.ANG.A

7

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa 4 a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

 

RELIGIA

J.POLSKI

J.POLSKI

J.POLSKI

2

8.55-9.40

J.ANG.B/

PLAST.A

J.POLSKI

WF

J.ANG.B/

TECH. A

PRZYRODA

3

9.50-10.35

PRZYRODA

L.WYCH.

J.ANG.A/

MUZYKA B

RELIGIA

WF

4

10.45-11.30

MATEMAT.

WF

J.ANG.B/

MUZYKA A

WF

MATEMAT.

5

11.50-12.35

J.POLSKI

J.ANG.A /

PLAST.B

MATEMAT.

J.ANG.A/

TECH.B

HISTORIA

6

12.45-13.30

INF.A

INF. C

J.MN.

MATEMAT.

J.MN

7

13.40-14.25

J.MN.

 

8

 14.35-15.20

 

 

 

 

 

Klasa 4 b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

J.POLSKI

MATEMAT.

J.MN.

 

2

 8.55-9.40

J.ANG.B/

PLAST.A

RELIGIA

J.POLSKI

J.ANG.B/

TECH.A

INF.B

3

9.50-10.35

J.POLSKI

    L.WYCH.

J.ANG.A/

MUZYKA B

WF

MATEMAT.

4

10.45-11.30

HISTORIA

PRZYRODA

J.ANG.B/

MUZYKA A

MATEMAT.

RELIGIA

5

11.50-12.35

MATEMAT.

J.ANG.A/

PLAST.B

PRZYRODA

J.ANG.A/

TECH.B

WF

6

12.45-13.30

WF

INF.C

WF

J.POLSKI

J.POLSKI

7

13.40-14.25

 

J.MN.

 J.MN.

8

14.35-15.20

 

 

 

 

Klasa 5 a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

 8.00-8.45

INF.C

WF

J.ANG. A/

PLASTYKA B

WHK

J.MN.

   MATEMAT.

2

 

8.55-9.40

J.POLSKI

J.POLSKI

J.ANG. B /

PLASTYKA A

J.POLSKI

WF

3

9.50-10.35

WF

  L.WYCH.

J.POLSKI

RELIGIA

J.POLSKI

4

10.45-11.35

GEOGR.

 BIOLOGIA

MATEMAT.

HISTORIA

RELIGIA

5

11.50-12.35

J.ANG.A/

MUZYKA B

MATEMAT.

 WF

MATEMAT.

J.ANG.B/

TECHNIKA A

6

12.45-13.30

J.ANG.B/

MUZYKA A

HISTORIA

-

J.ANG.A/

TECHNIKA B

7

13.40-14.25

J.MN.

INF. A

J.MN.

 -

8

14.35-15.20

J.MN.

 

Klasa 5 b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

INF.C

-

 J.ANG A /

PLASTYKAB

-

WHK

J.MN

2

 

8.55-9.40

GEOGR.

HISTORIA

 J.ANG. B /

PLASTYKA A

MATEMAT.

J.POLSKI

3

9.50-10.35

J.POLSKI

L.WYCH.

WF

J.POLSKI

 RELIGIA

4

10.45-11.30

MATEMAT.

J.POLSKI

MATEMAT.

RELIGIA

MATEMAT.

5

11.50-12.35

J.ANG.A/

MUZYKA B

      BIOLOGIA

J.POLSKI

HISTORIA

J.ANG.B/

TECHNIKA A

6

12.45-13.30

J.ANG.B/

MUZYKA A

WF

INF.B

WF

J.ANG.A/

TECHNIKA B

7

13.40-14.25

WF

J.MN.

INF. C

-

8

14.35-15.20

 J.MN.

 

J.MN.

 

 J.MN.

Klasa 6 a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

J.ANG.A/

TECHNIKA B

J.ANG.A /

PLASTYKA B

  -

J.ANG. B/

PLASTYKA A

 -

2

8.55-9.40

J.POLSKI

J.ANG.B /

TECHNIKA A

MATEMAT.

  MATEMAT.

WDŻ

3

9.50-10.35

MATEMAT.

L.WYCH.

HISTORIA

J.POLSKI

J.POLSKI

4

 

10.45-11.30

RELIGIA

 MATEMAT.

J.POLSKI

PRZYRODA

 J.POLSKI

5

11.50-12.35

WF

PRZYRODA

J.ANG A/

MUZYKA B

WF

MATEMAT.

6

12.45-13.30

PRZYRODA

 J.POLSKI

J.ANG B/

MUZYKA A

INF.

WF

7

13.40-14.25

-

WF

RELIGIA HISTORIA

8

14.35-15.20

WHK.

J.MN.

J.MN

J.MN

J.MN.

 

Klasa 6 b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

J.ANG .A /

TECH.B

J.ANG.A /

PLAST.B

J.POLSKI

J.ANG.B/

PLAST.A

HISTORIA

2

8.55-9.40

MATEMAT.

J.ANG.B /

TECH.A

J.POLSKI

HISTORIA

MATEMAT.

3

9.50-10.35

RELIGIA

L.WYCH.

MATEMAT.  

MATEMAT.

PRZYRODA

4

 

10.45-11.30

WF

 INF.

WF

RELIGIA

WF

5

 

11.50-12.35

PRZYRODA

WF

J.ANG.A/

MUZYKA B

J.POLSKI

J.POLSKI

6

12.45-13.30

J.POLSKI

MATEMAT.

 J.ANG.B/

MUZYKA A

PRZYRODA

7

13.40-14.25

-

J.POLSKI

-

-

8

14.35-15.20

WHK

J.MN.

J.MN.

J.MN.

J.MN.

 

 

Klasa 7a

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

WF DZ/

WDŻCHŁ

MATEMAT.

WF DZ

WF CHŁ.

J.ANG.B

2

8.55-9.40

J.ANG.A/

MUZYKA B

GEOGR.

MATEMAT.

J.ANG.B/

PLAST.A

J.NIEM.

3

9.50-10.35

J.ANG.A/

MUZYKA B

L.WYCH.

J.NIEM.

J.ANG.A/

PLAST.B

MATEMAT.

4

 

10.45-11.30

J.POLSKI

 RELIGIA

J.POL.

FIYKA

J.POLSKI

5

 

11.50-12.35

CHEMIA

J.POLSKI

CHEMIA

MATEMAT.

GEOGR.

6

12.45-13.30

BIOLGIA

FIZYKA

 BIOLOGIA

J.POLSKI

HISTORIA

7

13.40-14.25

RELIGIA

INF.DZ./

WF.CHŁ.

HISTORIA

WF DZ./

INF.CHŁ.

J.ANG.A

8

14.35-15.20

WF CHŁ

WF DZ

WF CHŁ/

WDŻDZ

15.30-16.16

Klasa 7b

Godz.

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

1

8.00-8.45

WF DZ/

WDŻCHŁ.

J.POLSKI

WF DZ

WF CHŁ.

I.ANG.B

2

8.55-9.40

J.ANG.A/

MUZYKA B

MATEMAT.

HISTORIA

J.ANG.B/

PLAST.A

HISTORIA

3

9.50-10.35

J.ANG.B/

MUZYKA A

L.WYCH.

CHEMIA  

J.ANG.A/

PLAST.B

J.NIEM.

4

 

10.45-11.30

BIOLOGIA

 J.NIEM.

BIOLOGIA

I.POLSKI

GEOGR.

5

 

11.50-12.35

J.POLSKI

FIZYKA

RELIGIA

FIZYKA

MATEMAT.

6

12.45-13.30

MATEMAT.

CHEMIA

 MATEMAT.

RELIGIA

J.POLSKI

7

13.40-14.25

GEOGR.

INF.DZ./

WF CHŁ.

J.POLSKI

WF.DZ./

INF.CHŁ.

J.ANG.A

8

14.35-15.20

WF CHŁ.

WF DZ

WF CHŁ. /

WDŻ DZ

9

15.30-16.16


KLASA 8A


PON WT ŚR CZW PI
1 8.00-8.45 - - WDŻ -

WF DZ.

2 8.55-9.40

WF CHŁ

WF DZ./

D.Z. CHŁ.

GEOGR. WF DZ. J.POLSKI
3 9.50-10.35

MATEMAT.

L.WYCH. RELIGIA WOS

ED.D.

BEZP

4 10.45-11.30

WOS

J.POLSKI FIZYKA MATEMAT. HISTORIA
5 11.45-12.30

RELIGIA

MATEMAT. MATEMAT. J.POLSKI FIZYKA
6 12.45-13.30

J.POLSKI

J.NIEM/

J.ROS

J.POLSKI

HISTORIA INF.
7 13.40-14.25

J.ANG.B/

BIOL.A

J.ANG.B/

CHEMIA A

J.ANG. B/

CHEMIA A

J.NIEM./

J.ROS.

WF CHŁ.
8 14.35-15.20

J.ANG.A/

BIOL.B

J.ANG.A/

CHEMIA B

J.ANG.A./

CHEM.B

WF CHŁ.
9 15.20-16.15 WF DZ.

WF CHŁ./

D.Z. DZ.


KLASA 8b


PON WT ŚR CZW PI
1 8.00-8.45 - - MATEMAT. -

WF DZ.

2 8.55-9.40 WF CHŁ.

WF DZ./

D.Z. CHŁ.

WDŻ WF DZ.

ED.D.

BEZP.

3 9.50-10.35 HISTORIA L.WYCH. J.POLSKI

WOS

RELIGIA
4 10.45-11.30 J.POLSKI HISTORIA RELIGIA

J.POLSKI

FIZYKA
5 11.45-12.30

MATEMAT.

J.POLSKI

INF. GEOGR. J.POLSKI
6 12.45-13.30 WOS

J.NIEM./

J.ROS.

FIZYKA MATEMAT. MATEMAT.
7 13.40-14.25

J.ANG.B/

BIOL.A

J.ANG.B/

CHEMIA A

J.ANG.B/

CHEMIA A

J.NIEM/

J.ROS.

WF CHŁ.
8 14.35-15.20

J.ANG.A/

BIOL.B

J.ANG.A/

CHEMIA B

J.ANG.A/

CHEMIA B

WF CHŁ.
9 15.20-16.15 WF DZ.

WF CHŁ./

D.Z.DZ.

Wspomnień czar

Konkurs Foto 2015

Konkurs Foto 2014

Konkurs Foto 2013

Konkurs Foto 2012 

 Prezentacja Logo PSP1 

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Szkoła jest beneficjentem w rządowym programie
Radosna Szkoła
Zobacz jak wykorzystano przyznane środki

 

 

 

 

 

Szkoła posiada "Pracownię komputerową" współfinansowaną
z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Pracownie komputerowe dla szkół"

  • Data aktualizacji: 2019-05-25 08:16
  • |
  • Licznik odwiedzin: 2 614 745