Uczniowie klasy 6a pojechali na wycieczkę rowerową do Bajki w Grodźcu. Leśnymi duktami, wąskimi ścieżkami, niezmordowane dzieciaki dotarły do tego bajecznego miejsca odpoczynku. Nad wodą zabawy było co niemiara - pluskanie pod wodnymi grzybkami, chlapanie się i brodzenie po kolana w jeziorze - to znamiona zbliżających się wakacji. Sporo zabawy było w czasie gry w siatkówkę plażową  czy budowania zamków z piasku i ...wzajemnych relacji. Naszym przewodnikiem w tej rowerowej eskapadzie był Pan Łukasz Pudlik, tata Karolinki, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc i opiekę.