Ogólnopolski Dzień Głosnego Czytania przebiegł w tym roku troszkę inaczej niz zazwyczaj. Tym razem  wesołe teksty - wierszyki o zawodach przeczytali uczniowie klasy 3a. Realizują oni ze swoją wychowawczynią Anetą Woźnicą innowację pegagogiczną" Pomysł na przyszłość mam i zawodów wiele znam". Inauguracyjny wiersz przeczytał, a właściwie wyrecytował, Burmistrz Ozimka Mirosław Wieszołek  podczas wizyty dzieci w ozimskim magistracie. Uczniowie poznali także różne zawody podczas lekcji bibliotecznej, opowiadali o zawodach swoich rodziców oraz o tych, które chcieliby wykonywać w przyszłości. Zobaczyli też książki, które można wypożyczyć ze szkolnej biblioteki.  A potem nagrali wierszyki, które można posłuchać na FB szkoły - Szkoła JedynkazOzimka oraz na FB biblioteki - Świerszcz za Regałem. Zapraszam serdecznie!