Ostatni dzień naszej półkolonii był bardzo miły,  jednocześnie przyjemny i smutny. Dzisiaj byliśmy w kinie na filmie "W głowie się nie mieści 2", który  bardzo się dzieciom podobał. Na zajęciach w szkole koloniści zrobili małe notesiki, do których wpisywali się na pamiątkę ich  koledzy i koleżanki. Dzisiaj też obchodzili swoje urodziny nasi koloniści: Dominika i Jakub. Przyjęli oni mnóstwo życzeń urodzinowych, a po odśpiewaniu im "sto lat", poczęstowali dzieci pysznymi cukierkami. Zrobiliśmy też złotego lapbooka - podziękowanie dla Dyrektora MOSiR- u Arkadiusza Banika. Potem były  pyszne lody dla ochłody i koloniści zaczęli rozchodzić się do domów. Takie pożegnania są smutne - zarówno dla dzieci, jak i dla nas, opiekunów.  Każde dziecko otrzymało dyplom - podziękowanie za wspólnie spędzony aktywny czas na półkolonii, za wspaniałe zachowanie, wesołą zabawę, pogodę ducha i radość każdego dnia.  Życzymy Wam cudownych wakacji i zapraszamy znowu na kolejną półkolonię z MOSiR-em w naszej JEDYNCE!

Małgorzata Wronowska , Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry