Dzisiejszy dzień spędziliśmy w Aquaparku w Tarnowskich Górach, gdzie pojechaliśmy po pysznym śniadaniu. Czas spędzony na wodnych uciechach - pluskaniu, zjeżdżaniu na pontonach, ślizgawkach, na pływaniu i skakaniu w falę sprawił  kolonistom ogromną frajdę. Nawet dzieci, które jeszcze nie potrafią pływać fantastycznie się bawiły na wodnych atrakcjach. Kto chciał - opalał się w słoneczku, kto chciał -pływał. Wszystkie te wodne zabawy sprawiły, że nasze dzieciaki były bardzo zmęczone. Po smakowitym obiedzie, była więc chwila relaksu z różnymi grami,  układankami i klockami. A potem zabawy sportowe, które wywołaly wiele pozytywnych emocji i sportowej rywalizacji. To był świetny dzień!

Małgorzata Wronowska , Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry