Minął pierwszy dzień naszej POŁKOLONII z MOSIR-em w JEDYNCE. Dzieci zwiedziły wystawę RoboExpo w Opolu. Od malutkiego Ozobota po wielkiego Promobota, psy -roboty, roboty- koty- różne. Oprócz tego zabawny teatr robotów, który wywoływał salwy śmiechu. Na "warsztat" wzięliśmy  slimy oraz długopisy 3D. Powstały różnokolorowe slimy, które  rozwijają zmysł dotyku poprzez ugniatanie masy,  jej ściskanie w rękach i  rozciąganie. Inni podjęli wyzwanie z tworzeniem  własnych trójwymiarowych modeli długopisem 3D - nowoczesnym narzędziem do rysowania.  Generalnie pobudzaliśmy kreatywność i stymulowaliśmy wyobraźnię naszych kolonistów. Wszystkie własnoręcznie wykonane prace dzieci zabrały do domów. Po powrocie do szkoły i pysznym spagetti na obiad, były gry i zabawy z piłkami na szkolnym boisku  oraz inne zabawy integrujące dzieci. Przed nami drugi emocjonujacy dzień.

Małgorzata Wronowska , Aneta Woźnica, Violetta Oliwa i Grażyna Świercz

 

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry