W piątek zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024r. Uczniowie otrzymali stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wspaniałe zachowanie. Nagrody książkowe na koniec roku wręczała Przewodnicząca Rady Rodziców- Kamilla Jakubowska -Pytel,  Dyrektor Szkoły - Małgorzata Wronowska oraz wychowawcy klas 1-7, a także docenieni zostali najlepsi czytelnicy szkoły.  Jakub Szulc otrzymał dyplom Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Troje uczniów, którzy mieli najwyższą średnią ocen w szkole( 5,8; 5,7) otzrymało nagrody rzeczowe- słuchawki bezprzewodowe. Nagrody księżkowe i rzeczowe ufundowała Rada Rodziców oraz biblioteka szkolna.  Teraz przed uczniami i nauczycielami niecierpliwie wyczekiwane wakacje. Do zobaczenia we wrześniu!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry