W roku szkolnym 2023/2024 klasy 2a i 2b brały udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Lekturki spod chmurki. Czytam z klasą" mającym na celu przede wszystkim rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej oraz rozwijanie aktywności czytelniczej. Tegoroczna edycja podążała krokami dobroczynności. Wybraliśmy lektury, dzięki którym dowiedzieliśmy się jak można być dobrym dla ludzi, dla zwierząt oraz dla roślin. Na zakończenie całorocznej przygody z lekturą uczniowie oraz wychowawcy otrzymali certyfikaty.
Sonia Koźlik, Aneta Woźnica
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry