W minionym roku szkolnym w klasie 2a była realizowana innowacja pedagogiczna pn. "Szukamy Boga wszystkimi zmysłami". Uczniowie mieli okazję wziąć udział w zajęciach, które angażowały ich wszystkie zmysły, rozwijały ich kreatywność i wyobraźnię, a także zdolności językowe, matematyczne i logopedyczne. W sposób innowacyjny dzieci zapoznawały się z Pismem Świętym i życiem świętych, odgrywały scenki, uczyły się piosenek, tańczyły, rozwijały zmysł węchu, tworzyły ciekawe kompozycje plastyczne z użyciem różnych materiałów. 

Patrycja Kuznowicz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry