Chociaż wszyscy zapewne już myślą o wakacjach i zabawie, ale nauka w zabawny, a jednocześnie pouczający sposób, jest atrakcyjna dla uczniów. W  dniu 17 czerwca klasa VII A wzięła udział w Językowym Escape Room. Uczniowie w grupach zadaniowych wykonali zadania, które ukryte zostały na kartkach w różnych salach i przedmiotach. Czasami trzeba było nieźle się natrudzić by je odnaleźć. Uczniowie musieli na przykład znaleźć książkę ukrytą w bibliotece pośród tysięcy innych. Była to świetna zabawa połączona z nauką, która się uczniom podobała.

Alesia Asmushkina

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry