Okazją do spotkania z teatrem, w naszej szkole, stała się inscenizacja mitów greckich, w wykonaniu klasy piątej. Premiera sztuki miała miejsce 11 czerwca 2024 roku. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role, przenosząc widza w antyczne czasy. W realistyczny sposób odzwierciedlili życie bogów, bogiń i herosów. Przedstawienie utrzymane było w konwencji antycznej, co podkreślała scenografia oraz stroje, które uczniowie sami wykonali.

Opiekun: Katarzyna Urbanowska

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry