Szkolny Wolontariat z JEDYNKI zorganizował ogólnoszkolną akcję zbiórki darów dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego  dla Dzieci i Młodzieży w Ozimku. Właśnie otrzymaliśmy podziękowanie. Nasi uczniowie wykazali się ofiarnością, wielkim sercem i dużą chęcią pomocy. Akcja "Dzieci dla Dzieci" przyniosła wielką ilość darów: środków czystości, środków higienicznych,itp. ale także zabawek i książeczek, z których z pewnością ucieszą się dzieciaki z ZOL-u. Dla naszych uczniów była to doskonała lekcja empatii i wrażliwości, która pomoże im w dorosłym życiu zostać wspaniałymi ludźmi.

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry