Już niedługo rozpoczną się długo oczekiwane  wakacje. W trosce o bezpieczeństwo dzieci dzielnicowa z Komisariatu Policji w Ozimku st. sierż Justyna Hamela spotkała się z uczniami klas 1-4 naszej JEDYNKI. Policjantka przypomniała dzieciom podstawowe zasady  bezpieczeństwa podczas:  relaksu  nad wodą, w górach, wypoczynku na wsi, bezpiecznych zachowań w domu, a także  konktaktów z osobami obcymi. Przestrzegła uczniów przed nadmierną latwowiernością, ale także brawurą oraz życzyła im bezpiecznych wakacji!

Grażyna Świercz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry