W dniu 04.06. w ramach godziny wychowawczej gościliśmy w klasie 5a panią Agnieszkę Kołodziej, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka na SORze Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Pani Agnieszka opowiedziała nam o swojej wyjątkowej pracy z pacjentami oraz udzieliła nam wskazówek, jak bezpiecznie przeżyć wakacje. Dowiedzieliśmy się, jak radzić sobie z ranami, ukąszeniami, użądleniami, kleszczami, a także poparzeniami oraz złamaniami. Usłyszeliśmy jakich zasad należy przestrzegać wypoczywając na plaży, w wodzie i w górach. Mogliśmy także poćwiczyć z wykorzystaniem chusty trójkątnej, służącej do usztywniania. Ponadto uzyskaliśmy szczegółowe informacje, co powinno się znaleźć w wakacyjnej apteczce i zobowiązaliśmy się do przejrzenia naszych domowych i samochodowych apteczek. Bardzo dziękujemy pani Agnieszce za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Patrycja Kuznowicz

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry