W dniach 3-4 maja 2024 przedstawiciele Gminy Ozimek - Marcin Widera z Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku oraz Aneta Woźnica - nauczyciel języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej w PSP nr 1 w Ozimku podziękowali za współpracę i finansowe wsparcie Ziomkostwu Austriackiemu. Pani Aneta Woźnica podczas prezentacji miała możliwość opowiedzieć o swojej pracy, realiach nauczania języka niemieckiego, jako języka mniejszości narodowej w polskich szkołach. Podczas wystąpienia  zostały pokazane zdjęcia z przeprowadzanych zajęć, konkursów, w których mają możliwość uczestniczyć nasi uczniowie, a także materiały, które nauczyciele języka niemieckiego mogą bezpłatnie pozyskać. Pomoce edukacyjne są nieodłącznym elementem pracy z dziećmi, a ich kontakt z niemiecką literaturą pozytywnie wpływa na ich naukę i wszechstronny rozwój.
Dziękujemy za możliwość wystąpienia i opowiedzenia o tak ważnej sprawie, jaką jest nauczanie języka niemieckiego, jako języka mniejszości narodowej.
Aneta Woźnica
Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry