Z okazji obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi uczniowie klas 1 - 3 uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach dotyczących segregacji śmieci prowadzonych przez panią Kamilę Honczia. Teraz już każdy wie do jakiego pojemnika mają trafić śmieci. Na koniec na dzieci czekała niespodzianka. Do szkoły przyjechała śmieciarka, każdy mógł zobaczyć jak wygląda z bliska oraz w jaki sposób odbywa się odbiór śmieci.
Uczniowie wykonali również tematyczne plakaty oraz roboty z odpadów. Dbajmy o naszą planetę, bo to bardzo ważne.

Wychowawczynie klas 1 - 3

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry