W dniu 19.03.2024 w Ozimku odbyły się gminne zawody w piłce nożnej chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jarczewski Łukasz, Kuśmierz Patryk, Szulc Jakub, Włodarczyk Maksymilian, Wysocki Kacper, Zyndul Tymoteusz, Fedyk Szymon, Grochocki Filip. Chłopcy zagrali świetnie i dzięki temu zajęli I miejsce w gminie, zapewnili sobie tym samym awans na kolejne zawody. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Kaczmarek

Galeria

Dla ucznia

Najważniejsze informacje dla naszych uczniów. Konkursy, zbiórki, wybory samorządu i nie tylko.

Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla rodziców naszych uczniów. Spotkania, wywiadków, Rada Rodziców, materiały edykacyjne i nie tylko.

Facebook

Odwiedź nas na Facebook !
Logo - program dla szkół
Logo - program dla szkół
 do góry